Wybór najlepszej lokaty dla osób aktywnych

By

Wśród produktów dostępnych w banku znajdują się najlepsze lokaty dla osób aktywnych, potrzebujących częstego dostępu do gotówki. Te osoby, które chcą naprawdę szybko skorzystać z pieniędzy przelanych przez siebie na lokatę mogą zdecydować się na założenie lokaty jednodniowej. Taka lokata zakładana jest przez tych klientów, którzy posiadają już konto w tym banku, w którym chcą skorzystać z lokaty.

Stwarza im to możliwość automatycznego przelewu pieniędzy pomiędzy lokatą a rachunkiem bieżącym. Inną możliwością jest założenie lokaty kilkudniowej, stanowiącej dobrą przeciwwagę dla popularnych wciąż pożyczek, które przecież pomimo prostego procesu przyznawania i tak muszą być zwracane. Wśród ofert bankowych nie brakuje również propozycji zakładania dłuższych, kilku lub kilkunastomiesięcznych lokat, a nawet lokat walutowych.

Jedną z lokat kilkumiesięcznych jest Lokata Happy Pro dostępna dla nowych klientów, podpisujących trzymiesięczną umowę. Można na nią przelać maksymalnie sto tysięcy złotych w zależności od wybranej przez siebie opcji i nie trzeba zakładać konta bankowego, aby móc z niej korzystać. Natomiast jedną z najlepszych lokat kilkunastomiesięcznych jest Lokata Rentierska IB.

Mogą z niej korzystać jedynie posiadacze konta indywidualnego, którzy obracają pieniędzmi w wysokości nawet miliona złotych. Pomimo tak dużej kwoty przelewanej na lokatę może ona zostać założona w sposób internetowy. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie

Czytaj także:  Jaka podłoga w salonie z aneksem kuchennym?

By