Mity ubezpieczenia na życie

By

38Ubezpieczenie na życie jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów pokrywy w Wielkiej Brytanii, bo to daje wielką spokój o bezpieczeństwo swoich bliskich. Polisa ubezpieczeniowa na życie wypłaci ryczałt pieniędzy kiedy przeminą, zapewniając, że rodzina może spotkać się na koszt kredytu hipotecznego i innych zobowiązań stylu życia. Ale podczas gdy ubezpieczenie na życie jest użyteczny rodzaj pokrywy, istnieje wiele mitów otaczających go, że przekazywanie niektórych osób przyjmujących ją. Poniżej znajdują się niektóre z tych mitów ubezpieczeń na życie.
http://www.youtube.com/watch?v=buiMAtfPn-0

Mit 1: Uzależniony jesteś od żywiciela

Oczywiście ważne jest, aby wykupić polisę ubezpieczeniową na życie dla żywiciela w rodzinie, bo jeśli oni przeminą formularza głównego dochodu zniknie. Ale jeśli jesteś gospodynią domową lub żoną, można również skorzystać z ubezpieczenia na życie. Jeśli było odejść, ktoś będzie musiał być zatrudniony do opieki nad dziećmi i gospodarstwem domowym, ale koszty te zostaną pokryte przez polisy ubezpieczeniowej.

 

Mit 2: Tylko ludzie bogaci potrzebują ubezpieczenia

Prawdą jest, że jeśli jesteś osobą samotną i nie mają nikogo, kto jest zależny od dochodów, a następnie nie będzie trzeba tyle samo ubezpieczenie na życie, jak ktoś z dziećmi. Ale jeśli było niespodziewanie umiera wtedy koszty pogrzebu musiałyby być spełnione, a zamiast zostawiać tych, do swoich bliskich, polisa ubezpieczeniowa na życie obejmowałaby to za nich. Alternatywnie, ubezpieczenie ochrony dochodów może być więcej z atrakcyjną perspektywą dla Ciebie.

 

Mit 3: To zajmuje dużo czasu, aby znaleźć odpowiednią polisę.

Tak, istnieje wiele zakładów ubezpieczeń na życie w Wielkiej Brytanii, i to może być czasochłonne, aby odwiedzić każdy z nich bezpośrednio. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest użycie ubezpieczeniową stronie porównania. W ten sposób można porównać notowania w ciągu kilku minut z całego rynku i wybrać polisę łatwo i szybko. W niektórych porównywarkach można nawet kupić online plan natychmiastowy okładce.

Czytaj także:  Szybka i łatwa wymiana walut online

 

Mit 4: Jeżeli palisz papiery to składka na ubezpieczenie będzie droższa

To prawda, że ​​jeśli dym będzie za wyższe składki na ubezpieczenie na życie, ponieważ jesteś wyższe ryzyko dla ubezpieczyciela. Ale jeśli pójdziesz 12 tytoń miesiące wolne wtedy uznać niepalący przez większość ubezpieczycieli, więc można zaoszczędzić sporo pieniędzy w przyszłości, teraz kończę.

 

Mit 5: mam ubezpieczenie na życie poprzez pracę

Pracodawca-paid ubezpieczenie na życie może być wystarczające, jeżeli są pojedyncze bez podopiecznych, ale nie może uzyskać ryczałt, czego wymagaj, jeśli jesteś w związku małżeńskim lub jeżeli masz dzieci. Możliwe, że chcesz uzupełnić istniejącą pokrywę z nowej polityki, lub w przypadku przeniesienia miejsca pracy można stracić pokrywę całkowicie. Porozmawiaj ze swoim pracodawcą, aby uzyskać więcej informacji.

 
http://www.youtube.com/watch?v=VDp1oSeJwQs

By