Hurtowo czy detalicznie alkohol na wesele?

By

alkohol na weseleJak lepiej kupić alkohol? Hurtowo czy detalicznie? Moim zdaniem hurtownia alkoholi to zdecydowanie najlepszy pomysł na zakup różnego rodzaju trunków. Czy to likier, wódka czy whisky hurtownia alkoholi oferuje nam największy wybór gatunków i rodzai trunków.

Nie wyobrażam sobie hurtowego zakupu alkoholu korzystając z oferty np sklepu wielkopowierzchniowego czy osiedlowego sklepiku z alkoholem. Każdy z punktów sprzedaży czerpie swój towar z jednego punktu- hurtownia alkoholi rozprowadza swój towar właśnie do tych miejsc. Logicznie myśląc ceny w takiej hurtowni są znacznie niższe niż ceny w jakimkolwiek innym miejscu, bo odpada cena transportu i marża narzucona by sklep mógł coś zarobić.

Hurtownia alkoholi takich marż nie ma, a wybór jest o wiele większy niż w sklepach detalicznych. Organizując np. wesele gdzie alkoholu jest nam potrzebna duża ilość taka hurtownia alkoholi to po prostu dar z nieba. A na pewno dar dla portfela i spora oszczędność. Ludzie zapominają, że z hurtowni mogą korzystać nie tylko sklepy ale i wiele innych instytucji, małych firm a teraz często i osoby prywatne. Wiele gratisów które hurtownie oferują to też bardzo przyjemny gest i plus dla klienta.

O wiele więcej możliwości daje nam rozwój internetu. Niektóre hurtownie np: http://alkohole.eurocash.pl/ oferują swoją ofertę online. Hurtownia alkoholi która istnieje tylko w sieci to już nie nowość. Gdy ktoś ma do takiej hurtowni daleko albo szuka jakiejkolwiek nowej oferty to strzał w dziesiątkę. Konkurencja rośnie a ceny spadają, to sytuacja wymarzona dla każdego klienta.

Czytaj także:  Ubezpieczenie gospodarcze

By